Lily Allen Croatian Forum
Dobrošli na prvi fan forum o poznatoj Lily Allen.
Kliknite na login ako ste registrirani, a ako se želite registrirati
kliknite na register. Registracija je besplatna.
Hvala vam na posjetu.
Admin Team
Lily Allen Croatian Forum
Dobrošli na prvi fan forum o poznatoj Lily Allen.
Kliknite na login ako ste registrirani, a ako se želite registrirati
kliknite na register. Registracija je besplatna.
Hvala vam na posjetu.
Admin Team
Lily Allen Croatian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lily Allen Croatian Forum

First Lily Allen Croatian Fan Forum.
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pravila foruma:

Go down 
Autor/icaPoruka
Lily's
Admin
Lily's


Posts : 168
Bodovi : 310
Reputacija : 6
Join date : 09.07.2009
Age : 27
Location : Somewhere

Pravila foruma: Empty
PostajNaslov: Pravila foruma:   Pravila foruma: Emptyčet srp 09, 2009 3:05 pm

Pravila ovog foruma:

Moderatori:
Kada dobijete dužnost moderatora morate se je i pridržavati. Morate čistiti offove, spamove itd.
Ako ste moderator određenog podforuma morate ga održavati čistim i aktivnim. Možete opomenuti korisnike koji rade nered na forumu i koji stalno krše pravila, ali prvo morate mene obavijestiti. Kada vam dam moučnost da budete moderator ne smijete se svađati, kršiti pravila i kada vas stavim, onda ste na pokusnome roku moderatora na 2 tjedna. Ukoliko ne izvršite svoje mogučnosti u tih 2 tjedna mičem vam od moderatora foruma.

Administratori:
Svaki član koji dobije titulu administratora, mora biti ozbiljan i shvatiti tu titulu ozbiljno. Za njega ne postoji pokusni rok, ali ukoliko mi se njegovo ponašanje uopče ne svidi, ni aktivnost, mičem ga.

Opomene:
Opomene mogu davati administratori i moderatori ali uz dozvolu administratora, moderator mora napomenuti razlog a administrator može opomenuti bilo koga uz povoljan razlog, kršenje pravila, neaktivnost itd., za sve ostalo se mora konzultirati sa ostalim administratorima.

Ban:
Korisnika bannati mogu samo administratori i to prema prečestim opomenama, kršenju mnogih pravila, pravljenjem nereda na forumu, spamanjem itd., administratori se moraju prvo dogovoriti o bannu za određenog korisnika. Ban može trajati dva, pet, deset (ili prema dogovoru) dana ili zauvijek. Moderatori ne smiju bannati pa zato nemaju pristup AdministratorPanelu.

Pravila pisanja:
Nesmijete pisati velikim slovima, jer se dobiva osječaj kao da se derete, a to nije lijepo čitati. Smijete pisati Velikim slovima ukoliko samo nešto želite nešto naglasiti. Kratki postovi poput "wow", "aha", "da" "ups" itd. nisu dozvoljeni osim ako qutate nečije pitanje.
Kada otvarate neku temu, onda dajte neki naslov koji je prikladan uz nju, a ne "aaaaaa", "PROČITAJTEEE", "HEEEELP" itd. Ako se radi o npr. Photoshop problemu, stavite naslov:
"Photoshop problem".

Osobni podatci:
Nema prisiljavanja za davanje osobne adrese, broja mobitela, kartice itd. Smijete samo razmijeniti mailove ili podatke za koje ste se dogovorili. Ukoliko vas netko sili na davanje podataka, to MORATE meni prijaviti. Nemojte davati te podatke, niti postati svoje podatke na ovaj forum, jer će vaše sigurnosti sve biti izbrisano.

Linkovi:
Vjerujem da svi imate blogove, forume, webove itd. Ukoliko imate nešto od toga stavite nam to u linkove i ako imate banner javite adminkama, pa ako one žele objaviti će ga na našem portalu. Slobodno možete staviti svoje forume i to u linkove. Ali: nema prisiljavanja na registriranje, komentiranje i sl. Nema ovakvih odgovora: "Registrirajte se", "Ajde daj se regaj", "Ja sam se registrirala na tvoj forum, pa daj se ti na moj". TOGA NEMA!

Ponašanje:
Nema vrjeđanja, svađa i prostih riječi na forumu. Ako vam se forum ne sviđa, otiđite i nemojte se vraćati! Dobrodošao je ćlan iz bilo koje zemlje, bez obzira na nacionalnost vi ga MORATE poštivati, kao i sebe. Nema omlavožavanja članova. Držite se svih tema na forumu što bolje, i trudite se da ne offate i ne spamate.
Ako imate još kojih problema možete mi se žaliti na pm.

Nedopuštene riječi:
Nije dopušteno upotrebljavanje nedopuštenih riječi (psovki, kratica psovki), osim ako ne upotrebite zvijezdice kao cenzuru.Također, nije dopušteno pisanje kratica psovki kao npr. jbg, ajuk, wtf. Ali upozoravamo, PM nije psovka, PM znači Private Message.

Pravila morate pročitati i poštovati odmah pri registriranju.

Admins.


Zadnja promjena: Pixie; sub lis 03, 2009 6:54 am; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : UPDATE 30.08.2009. 3.10.2009.)
[Vrh] Go down
https://lily.forumcroatian.com
 
Pravila foruma:
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Banner Foruma!
» Promoviranje foruma
» Pravila
» Pravila
» Pravila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lily Allen Croatian Forum :: Off Lily :) :: Recycle Bin-
Forum(o)Bir: